Рафаел Надал
1 до 4 од 4
Дневна доза 3997
10. јануар 2022.
Спортски гледано, више бих волео да Новак не игра на Аустралијан опену. Али... суд је рекао своје и поштујем одлуку.
, шпански тенисер, на пресуду аустралијског суда у корист Новака Ђоковића, „Новости онлајн“
СПОРТСКИ И ПОШТЕНО (ПА НА АУСТРАЛИЈСКИ СУД)
Спортски гледано, више бих волео да Новак не игра на Аустралијан опену. Али... суд је рекао своје и поштујем одлуку. , шпански тенисер, на пресуду аустралијског суда у корист Новака Ђоковића, „Новости онлајн“
Дневна доза 735
07. фебруар 2013.
Нисам гледао Аустралијан опен, јер нисам имао приступ "Еуроспорту" [...]. Ђоковић је доказао још једном колико је велики такмичар, [...] да је фантастичан тенисер и [...] да је играч који се не повређује. То је срећа. [...] Дајте мени две године без повреде...
, шпански тенисер, интервјуу за француски "Екип", Б92
Пустите ме да будем Новак
Нисам гледао Аустралијан опен, јер нисам имао приступ "Еуроспорту" [...]. Ђоковић је доказао још једном колико је велики такмичар, [...] да је фантастичан тенисер и [...] да је играч који се не повређује. То је срећа. [...] Дајте мени две године без повреде... , шпански тенисер, интервјуу за француски "Екип", Б92
Дневна доза 196
14. мај 2011.
Не желим да испаднем глуп, волео бих да играм против [Ендија] Марија. То је истина. Ђоковић ме је добио последња три пута и нисам од оних који размишља о освети.
, први тенисер света, пред финале турнира у Риму против Новака Ђоковића, "Б92"
Боље бити сто година први него седам дана други
Не желим да испаднем глуп, волео бих да играм против [Ендија] Марија. То је истина. Ђоковић ме је добио последња три пута и нисам од оних који размишља о освети. , први тенисер света, пред финале турнира у Риму против Новака Ђоковића, "Б92"
Дневна доза 195
13. мај 2011.
Свако има право да прославља победе како жели и како сматра да је прикладно. И ја сам освајао турнир у Мадриду и неке још важније, али ми никада није пало на памет да се тако понашам. Не бих волео да ме поражени у финалу види да се тако радујем. Али, изгледа да он [Новак Ђоковић] о томе не брине толико.
, шпански тенисер, о Ђоковићевој прослави освајања турнира у Мадриду, за шпанску "Марку", "Sportal.rs"
Тешко победнику
Свако има право да прославља победе како жели и како сматра да је прикладно. И ја сам освајао турнир у Мадриду и неке још важније, али ми никада није пало на памет да се тако понашам. Не бих волео да ме поражени у финалу види да се тако радујем. Али, изгледа да он [Новак Ђоковић] о томе не брине толико.
, шпански тенисер, о Ђоковићевој прослави освајања турнира у Мадриду, за шпанску "Марку", "Sportal.rs"







Имао сам ту срећу или несрећу да читам „Информер“, па сам у једном нашао судску пресуду којом је Саша Радуловић кажњен са 60.000 динара, зато што је фирми своје жене, у стечајном поступку који је водио, наместио посао. Екипа „Информер“, познати као лажови, кажу да то нису њихове речи, да постоји пресуда... Сада сам то прочитао написмено, и ма колико „Информер“ служио за борбу против политичких противника, то је нешто са печатом и потписом, где се Радуловић дисквалификује и у моралном и у законском смислу.