Кристијан Голубовић
1 до 6 од 6
Дневна доза 1809
17. јануар 2016.
Пишите и говорите глупости, багро, колико год желите, али не можете ме облатити, већ испасти глупи и го*њиви. Док ја уживам све ове године, ви комплет клошари по животима и опредељењима једете своју џигерицу што сам душа од човека коју сви воле од пет до 95 година.
, бивши учесник ријалитија „Фарма“, „Блиц“
Херој улице, бре!
Пишите и говорите глупости, багро, колико год желите, али не можете ме облатити, већ испасти глупи и го*њиви. Док ја уживам све ове године, ви комплет клошари по животима и опредељењима једете своју џигерицу што сам душа од човека коју сви воле од пет до 95 година.
, бивши учесник ријалитија „Фарма“, „Блиц“
Дневна доза 1372
06. новембар 2014.
Нисам ја никакав дилер, већ урбани Робин Худ. Пресуда којом сам осуђен на 14 година затвора вређа интелигенцију. Ако и ви мислите да сам крив, осудите ме на друштвено-користан рад. Боље да копам ровове и канализацију него да седим у затвору. [...] Прогласили су ме злочинцем због моје прошлости, заборављајући да је све то што сам чинио било уперено против зликоваца који су загорчавали живот обичним људима.
, пред већем Апелационог суда поводом пресуде због трговине дрогом, „Ало“
Купујем од богатих и препродајем сиромашнима
Нисам ја никакав дилер, већ урбани Робин Худ. Пресуда којом сам осуђен на 14 година затвора вређа интелигенцију. Ако и ви мислите да сам крив, осудите ме на друштвено-користан рад. Боље да копам ровове и канализацију него да седим у затвору. [...] Прогласили су ме злочинцем због моје прошлости, заборављајући да је све то што сам чинио било уперено против зликоваца који су загорчавали живот обичним људима. , пред већем Апелационог суда поводом пресуде због трговине дрогом, „Ало“
Дневна доза 1174
22. април 2014.
Нисам се учланио из ината јер би рекли: Ето, имате криминалце у својим редовима. Хоћу да се докажем као човек, па кад будем добио кредибилитет нормалног, здравог и паметног човека, интелектуалца, учланићу се. Ја сам за СНС много урадио. Мотивисао сам клинце од 18 до 23 године да изађу на изборе.
, „сликар и писац у најави“, „Курир“
Интелектуално (СНС) појачање у најави
Нисам се учланио из ината јер би рекли: Ето, имате криминалце у својим редовима. Хоћу да се докажем као човек, па кад будем добио кредибилитет нормалног, здравог и паметног човека, интелектуалца, учланићу се. Ја сам за СНС много урадио. Мотивисао сам клинце од 18 до 23 године да изађу на изборе. , „сликар и писац у најави“, „Курир“
Дневна доза 1176
24. април 2014.
И дан-данас када чујем да неки „ауторитет“ мене прозива, мени су ти људи смешни и јадни. Довољан је мој поглед у њихове очи и они се „смрзавају“. Мени није важно шта они блебећу. Такви људи елиминишу нас, праве ауторитете, праве персоне које треба да буду узор широким масама.
, „романтичан борац против дроге и криминала“, чекајући правоснажну пресуду због трговине дрогом, према „Да можда не“ РТС-а
Духовни учитељ
И дан-данас када чујем да неки „ауторитет“ мене прозива, мени су ти људи смешни и јадни. Довољан је мој поглед у њихове очи и они се „смрзавају“. Мени није важно шта они блебећу. Такви људи елиминишу нас, праве ауторитете, праве персоне које треба да буду узор широким масама.
, „романтичан борац против дроге и криминала“, чекајући правоснажну пресуду због трговине дрогом, према „Да можда не“ РТС-а
Дневна доза 1163
11. април 2014.
У то време смо упуцавали по пет-шест људи за викенд. Неко ћопави мало и после пет дана се нађемо у кафићу и буде - или „немојмо да се свађамо“, или он узврати нама па неко од нас одћопа. То је било деведесетих, мада сам ја више момак осамдесетих.
, „уметник“, гостујући на ТВ „Пинк“, „Таласање – земља чуда“ Радио Београда 1
Дечко који је обећавао осамдесетих (и деведесетих)
У то време смо упуцавали по пет-шест људи за викенд. Неко ћопави мало и после пет дана се нађемо у кафићу и буде - или „немојмо да се свађамо“, или он узврати нама па неко од нас одћопа. То је било деведесетих, мада сам ја више момак осамдесетих. , „уметник“, гостујући на ТВ „Пинк“, „Таласање – земља чуда“ Радио Београда 1
Дневна доза 59
02. децембар 2010.
Полиција ме мрзи јер сам популаран, али ја после сваке робије излазим млађи, лепши, јачи и паметнији.
, у судници, негирајући да је продавао хероин, "Бета"
Ако је популарност дрога, ја сам дилер
Полиција ме мрзи јер сам популаран, али ја после сваке робије излазим млађи, лепши, јачи и паметнији.
, у судници, негирајући да је продавао хероин, "Бета"







После једностраног, неуставног расписивања избора Србија је запала у највећу кризу. Нећу претерати ако кажем да Србија није била овако уздрмана још од убиства премијера Зорана Ђинђића. Главни кривац за све то је председник Борис Тадић. Треба да га је срамота! Поиграва се судбином државе и нације због своје фотеље!