Стеван Никшић
1 до 1 од 1
Речи и мисли 16
31. март 2007.
Кад знате да су 'Политика' државне новине, да њима управља управни одбор који је поставила влада, то су владине новине – не мислим о томе ништа лоше – они који читају ове новине морају да знају да ће оне увек навијати за владу, у овим новинама је увек г. Коштуница у праву и ви читате некакве коментаторе, неке тобожње аналитичаре који нису ништа друго него навијачи за владу која плаћа целу ту ствар и која их је ангажовала.
, новинар НИН-а, 26. март 2007, ТВ "Авала"
Анализа аналитичара
Кад знате да су 'Политика' државне новине, да њима управља управни одбор који је поставила влада, то су владине новине – не мислим о томе ништа лоше – они који читају ове новине морају да знају да ће оне увек навијати за владу, у овим новинама је увек г. Коштуница у праву и ви читате некакве коментаторе, неке тобожње аналитичаре који нису ништа друго него навијачи за владу која плаћа целу ту ствар и која их је ангажовала. , новинар НИН-а, 26. март 2007, ТВ "Авала"







У хиљаду дана рада сазива Народне скупштине, у хиљаду дана добровољног заточеништва, нисам себи дозволио да говорим о личним осећањима или да дајем личне оцене. Шалили смо се, па смо бројали: два пута сам повисио глас на седници, бар једном сам био видљиво љут, много пута сам подизао обрве, видим да је то сада мода, нешто сви подижу обрве...