Миливоје Равњак
1 до 1 од 1
Речи и мисли 3
23. децембар 2006.
Ево, стојим већ дванаест сати у месту, а до отварања има још пет. Хладно је, али издржаћу ваљда. Уколико паднем, ту је и Хитна помоћ да помогне. Ма, пријатељу, важно ми је да сам први, па ови остали када стигну.
, из Сремске Митровице, oтварање "Темпа" на Новом Београду, 23. децембар 2006, "Прес"
Темпо је на њиховој страни
Ево, стојим већ дванаест сати у месту, а до отварања има још пет. Хладно је, али издржаћу ваљда. Уколико паднем, ту је и Хитна помоћ да помогне. Ма, пријатељу, важно ми је да сам први, па ови остали када стигну. , из Сремске Митровице, oтварање "Темпа" на Новом Београду, 23. децембар 2006, "Прес"







Да ли сте отпратили све законе које је Скупштина усвајала у последње време? Нисте? Само ви дремајте на часу, мислите да сте посланици па ће неко да вас плаћа за дремање?