Дневна доза 91 08. јануар 2011.
Српска напредна служба
Неформални делови ДБ који су преживели промене и даље вршљају Србијом, јер ДБ није реформисана. Већина је остала у службама, а она мањина најекстремнијих која је отишла, а није ни кривично гоњена нити лустрирана, сада је у странци Томе Николића, где чека победу те странке и обнову своје политике.
, председник СПО-а, "Блиц"
Велики Инвестициони Циклус (ВИЦ)
Не сматрам да би требало сада да подигнемо цену струје за 60 одсто, већ да у наредних неколико година у време снажног инвестиционог циклуса треба извршити пуну хармонизацију цена.
, министар енергетике, "Бета"
Хипотетичка немогућност
То је хипотетичка могућност која се никада неће остварити.
, потпредседница ДС-а, о могућности да ДС и СНС после избора формирају владу, "Данас"
Једва чека да га ухапсе
Интерес полиције, а и Шарићев интерес, јесте да буде ухапшен и то није неозбиљна изјава. Тврдим да ће се онда кад Шарић буде ухапшен, коначно видети да он није врх криминалне пирамиде...
, директор полиције, "Блиц"
Владајућа Социјалистичка опозиција Србије (СОС)
Занимљиво је да се СПС готово једини залаже за тековине опозиционе борбе која је срушила Милошевића!
, председник СПС-а, "Курир"







Из више разлога не могу да заборавим наступ 'Крсмановића' у Карнеги холу. Имао сам велику трему, изашао сам унезверен, у лептир-машни с хармоником, требало је да одсвирам два такта да би хор ушао у песму. Од великог страха заборавио сам да откопчам хармонику. Богдан Бабић, у белом смокингу, кренуо је да диригује, вратне жиле су му искочиле од махања – нема звука. Онда је Бибица Стојановић викнула: 'Кандо, шта си се усро, бре, откопчај хармонику!' Диригент је био потпуно унезверен, публика се смејала, хор се смејао, а ја сам себе видео како ме Удба спроводи на Бели оток. [...] Сутра је у њујоршким новинама писало: Велики успех хора 'Крсмановић', студената Београдског универзитета. Духовиту тачку извели су диригент и хармоникаш!