Дневна доза 4022 04. фебруар 2022.
НАТО памет (и географија)
НАТО је одбрамбени савез, значи није агресивни савез… Е, сад, кад то кажете у Србији која је бомбардована… Ја причам о папирима. Кад потпишете уговор значи да ви имате обавезу да сваку чланицу потписницу браните у случају напада. Неко нападне Албанију, на пример Џибути, ми тој држави објављујемо рат и бранимо Албанију. , посланик СНС-а и шеф Делегације Народне скупштине при Парламентарној скупштини НАТО, „Славија инфо“
САЊАМ ТИТА (И ПАРТИЈУ)
О Темељном уговору са СПЦ и попису са националним пребројавањем можете само да сањате… Не може се уз гусле и уз дипле. , посланик Социјалдемократскe партијe Црне Горе, после пада Владе Здравка Кривокапића, ИН4С







Од Титовог доба није завршен ниједан пут, термо или хидорецентрала у Србији. Срећа је Србије што нема у партократији ниједну атомску централу. Када би партије поставиле директора атомске централе убио би Србију – ко зна каква би се хаварија догодила.