Дневна доза 3982 26. децембар 2021.
Дискретни шарм (вишевековног) ропства
Ми Срби на тај период под турском владавином искључиво посматрамо негативно. Треба имати на уму да је у време Турског царства муслиманско становништво, владајућа класа, живело господски. , универзитетски професор историје, „Ћирилица“ на ТВ Хепи
Оправдати избор селектора („пос'о је такав, ни СНС га не воли“)
Нисам вршио притисак (на запослене да се вакцинишу). Само сам рекао – просто, људски и демократски: „Док се не вакцинишеш, са пацијентима не радиш!“ То је легитимно. Директори већине установа у Србији морају да то место које су добили оправдају. А не да не таласају воду. Онај ко не таласа воду, тај бежи од одговорности. , директор Дома здравља Палилула и члан ГО СНС-а, „Уранак“ на ТВ К1







Србија увек иде правим путем, увек смо били између истока и запада. Понекад неки политичар поквари однос са земљом, али увек смо на правом путу. [...] Србија није ни на једној страни, моћи ће да пита обе стране о чему се ради. Можемо да постављамо питања о суверенитету и ЕУ, али и Русији. Ми ћемо тамо, а и многим државама света, бити као 'плави шлемови'. Има ли две државе да су у сукобу, а да смо ми на нечијој страни? Нема.