Дневна доза 2540 17. јануар 2018.
Васкрс (политике) Ђиласа није најгоре што нам се догодило
Не допада вам се [Драган] Ђилас? Ни мени. Да ли најбоље стоји од свих кандидата? Да. Да ли морамо стати на пут СНС злу? Да. Онда подршка Ђиласу. , бивши председник ДС-а, о изборима у Граду Београду, „Твитер“/N1
Чудна јада
Ја то доживљавам јадно. Не могу да схватим како неко ко је у домену онога што је радио и врхунски је у томе, може да се спусти на тај ниво и обуче дрес мање вредности. , бивши српски и југословенски одбојкаш, о све чешћем учешћу јавних личности у политици, „bizlife.rs“







Одакле вам идеја да премијер не може себе да замисли ни на једном другом месту? Рећи ћу вам нешто што спада у домен моје струке – имам утисак да је актуелни премијер последњи човек који има амбицију да буде премијер.