Дневна доза 2178 20. јануар 2017.
Палмин бал, Томина лабудова песма
Председниче, Желим да те информишем о мојој посети САД. До сада сам имао састанак са председником Привредне коморе Вашингтона, Винсентом Оринџом, обишао цркву Св. Луке у Вашингтону, посетио нашу амбасаду, био сам на балу који је организовала Sister Cities International на коме је било преко 400 градоначелника и амбасадора. Био је и наш амбасадор као и Мери Ворлик, бивша амбасадора САД у Србији. [...] Поздравио сам скуп у твоје име и рекао да је Србија држава у којој влада највећа политичка стабилност у Европи и позвао да њихови привредници инвестирају. [...] Поздрав председниче! , председник Јединствене Србије, о својим активностима у Вашинтону у коме борави поводом инаугурације Доналда Трампа, „Блиц“
Свима је већ непријатно колико нам добро иде
Имам једну ексклузивну вест за грађане Србије. За првих 20 дана ове године имаћемо суфицит већи од очекиваног, и то без било каквих једнократних плаћања, па се може десити да крајем јануара суфицит буде осам, уместо пет милијарди динара. , премијер Србије, за ТВ Пинк







Зар је тако слабашан тај Устав Црне Горе, зар је тако беспомоћна та Црна Гора да може црквица, која је златни крст на круни Црне Горе, да је угрози? Чудна прича од црног председника Скупштине Црне Горе кога ја, можда се зато љути, називам "Кривомозгићем". Али, то је потврда да је он заиста кривомозгић. Моје изјаве поводом цркве на Румији биле су оштрије јер су изговорене у тузи. Понављам то, не као реч мржње, већ као израз најдубље љубави и бриге према онима који би учинили такав злочин према Румији, цркви светињи, Црној Гори, Европи и њеном достојанству. Да Бог да ко срушио цркву Свете тројице, Бог њега срушио и сила часног крста га поразила.