Дневна доза 1770 09. децембар 2015.
Клечећи здесна
Новинарка Б92 Златија Лабовић инструисана је да испровоцира Братислава Гашића. Зашто нико не каже да је госпођа Лабовић тако заузела став да су се и њене колеге запитале „Шта ова ово ради?“ Погледајте на снимку колико је слободног простора имала. Она није директно испрвоцирала министра, али би волели да знамо како се назива такав став у журналистици. Како би се ви осећали да неко буде у том положају док гледате право у камере?
, члан Савета за информисање СНС-а у Крушевцу, „Крушевац прес“
Или ће ти живот бити цвеће или мене бити неће
Нема ту филозофије – или ће бити онако како сам рекао или нећу бити председник владе.
, премијер Србије, поводом изјава да Скупштина неће изгласати смену министра одбране Братислава Гашића, „Бета“/„Танјуг“







После пораза од Енглеза са 4:1 [1988] сви су се окомили на мене. Као сада на Михајловића. Али, имао сам заштитника, [...] Миљана Миљанића, који је био велики ауторитет и увек хладну и трезвену главу. Стајао је као стена иза мене. Зато сам и наставио селекторски рад, подсећам да смо [на СП 1990] у Италији стигли до пете позиције на планети, можда смо могли и који степеник више, али испречила се пенал завршница у дуелу са Марадонином Аргентином.