Дневна доза 1505 19. март 2015.
Смрт је пров(ј)ерена гласина
Смрт је важна за живот. То је мали парадокс и из њега је рођено име [бенда]. Име - Гробовласници, представља малу шалу у вези с оним што људи стичу током живота, шта све раде да то стекну, а на крају одлазе као гоље. Сва та богатства неко други преузме, или се запале, изгоре, нестану. Остаје само твој дух, и сећање на тебе остаје да живи. Остаје само оно што је душа одрадила за живота. И то је моја једина нада. , глумац, позоришни редитељ и оснивач бенда „Гробовласници“, „Недељник“
Смрт и прикљученија
Најважнији део живота је смрт, јер је то прелазак из једног света у други свет, онај који не познајемо. Да би могао квалитетно да живи, човек о смрти мора да размишља сваки дан. , глумац, позоришни редитељ и оснивач бенда „Гробовласници“, „Недељник“
Пос'о је добар (и легалан), а пара лака
Сада зарађујем неупоредиво више и боље, и то легално. , бивши председник Србије, на трибини одржаној на Факултету политичких наука, „Блиц“







Погрешио сам, много сам погрешио, што сам требао то смеће, после 5. октобра, дʼизгазим до краја, и да сам их тад изгазио, а имао сам шансу, сав народ је то тражио, а неки политичари то нису желели, да су та го*на отишла у канализацију – ми би данас имали нормалну државу.