Дневна доза 751 23. фебруар 2013.
За оно што је против (Србије)
Дачићу треба дати подршку у преговорима о Косову. Процес који је у току има за циљ уређење добросуседских односа Србије и Косова, као и уређење односа севера Косова са Приштином. Све што долази из Србије и развија се у том правцу треба подржати. , оснивач Фонда за хуманитарно право, "Вечерње новости"
Ко (млеко) пије, боље да се убије
Надлежни органи ће утврдити одговорност свих актера "млечне афере" и кривци ће бити кажњени. О мом раду изјашњаваће се надлежни органи, а о политичкој одговорности Главни одбор и врх СНС. , министар пољопривреде и потпредседник СНС-а, "Данас"







Сетите се мојих речи. У ноћи између 2. и 3. априла биће заједничка конференција за штампу ЈОЈ коалиције - Јеремић, Обрадовић, Јанковић. Зна се и место - Теразије број 3. После тога позивају своје присталице да изађу на улице. У међувремену, на путу од бирачког места до куће на Новом Београду неко, на неки начин напада Сашу Јанковића. Од тога праве случај и „пумпају“ јавност цео изборни дан. У ноћи између 2. и 3. априла одлазе у Републичку изборну комисију, гађају јајима и покушавају да направе македонски или украјински сценарио. Колико год да Вучић освоји гласова, они ће прогласити да су избори покрадени, нелегални, нелегитимни, и покушаће Србију да гурну у хаос... Ја сам то написао и нико није демантовао.