Дневна доза 1221
08. јун 2014.
Данас су напредњаци напали Србијанку Турајлић... Уместо што љубе ципеле свом вођи, боље би им било да љубе места где је она проходала. То је та ароганција моћи која мисли да је стручна за све. По чему је Александар Вучић компетентан да суди о стручности научника, када није написао ниједан научни рад у животу?
, социолог, „Утисак недеље“ на ТВ Б92
Ципеларење ципелића
Данас су напредњаци напали Србијанку Турајлић... Уместо што љубе ципеле свом вођи, боље би им било да љубе места где је она проходала. То је та ароганција моћи која мисли да је стручна за све. По чему је Александар Вучић компетентан да суди о стручности научника, када није написао ниједан научни рад у животу? , социолог, „Утисак недеље“ на ТВ Б92
Молимо вас да се у коментарима држите теме изјаве. Коментари регистрованих корисника (Disqus, Facebook, Twitter, Google, OpenId, Yahoo) објављују се одмах, а анонимни коментари и они који садрже линкове на друге сајтове морају бити одобрени. "Изјаве.нет" задржавају право да обришу коментаре регистрованих корисника или не објаве анонимне коментаре који садрже неумесне осврте на личност, приватан живот, увреде, претње, било какву нетрпељивост или садржај који није у складу са законом, као и оне с линковима који не представљају допринос дискусији. Коментаре писане СВИМ ВЕЛИКИМ СЛОВИМА не објављујемо или пребацујемо у сва мала слова. "Изјаве.нет" не одговарају за ставове коментатора, али уједно позивају на толеранцију и уважавање Другог и Другачијег. Молимо вас да ваши коментари не буду предуги и сматра се да сте остављањем коментара прихватили горња правила. Ако је коментар у сагласности с правилима, биће објављен онако како сте га написали (без брисања и/или дописивања речи). Модераторима се можете обратити на redakcija@izjave.net.







Могу вам само рећи да када уђем у Кнез Михаилову осећам се да ми заиста вређају интелигенцију везано за то колико овде шта кошта. Цене у Србији нису дупло скупље овде него у центру Франкфурта због ПДВ-а, већ су скупе зато што нема конкуренције.